GALERIA KAZIMIERZ | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GK1 | 6 | 6 | 6 | 67 | 67 | F67 | F67 | F67 | F67 | F67 | F67 | F67 | F67 | F67 | F67 | F6 | F6 | F6 | |||
Galeria Kazimierz | 10:00 | 10:45 | 11:15 | 12:00 | 12:45 | 13:30 | 14:15 | 15:00 | 15:45 | 16:30 | 17:15 | 18:00 | 18:45 | 19:15 | 20:00 | 20:45 | 21:30 | 22:15 | |||
Plac Wolnica | 10:03 | 10:48 | 11:18 | 12:03 | 12:48 | 13:33 | 14:18 | 15:03 | 15:48 | 16:33 | 17:18 | 18:03 | 18:48 | 19:18 | 20:03 | 20:48 | 21:33 | 22:18 | |||
Wawel | 10:05 | 10:50 | 11:20 | 12:05 | 12:50 | 13:35 | 14:20 | 15:05 | 15:50 | 16:35 | 17:20 | 18:05 | 18:50 | 19:20 | 20:05 | 20:50 | 21:35 | 22:20 | |||
Filharmonia | 10:07 | 10:52 | 11:22 | 12:07 | 12:52 | 13:37 | 14:22 | 15:07 | 15:52 | 16:37 | 17:22 | 18:07 | 18:52 | 19:22 | 20:07 | 20:52 | 21:37 | 22:22 | |||
Teatr Bagatela | 10:10 | 10:55 | 11:25 | 12:10 | 12:55 | 13:40 | 14:25 | 15:10 | 15:55 | 16:40 | 17:25 | 18:09 | 18:54 | 19:24 | 20:09 | 20:54 | 21:39 | 22:24 | |||
Basztowa LOT | 10:12 | 10:57 | 11:27 | 12:12 | 12:57 | 13:42 | 14:27 | 15:12 | 15:57 | 16:42 | 17:27 | 18:11 | 18:56 | 19:26 | 20:11 | 20:56 | 21:41 | 22:26 | |||
Dworzec Główny | 10:14 | 10:59 | 11:29 | 12:14 | 12:59 | 13:44 | 14:29 | 15:14 | 15:59 | 16:44 | 17:29 | 18:13 | 18:58 | 19:28 | 20:13 | 20:58 | 21:43 | 22:28 | |||
Rondo Mogilskie | 10:19 | 11:04 | 11:34 | 12:19 | 13:04 | 13:49 | 14:34 | 15:19 | 16:04 | 16:49 | 17:34 | 18:18 | 19:03 | 19:33 | 20:18 | 21:03 | 21:48 | 22:32 | |||
Rondo Grzegórzeckie | 10:22 | 11:04 | 11:34 | 12:22 | 13:04 | 13:52 | 14:34 | 15:22 | 16:04 | 16:52 | 17:34 | 18:21 | 19:06 | 19:36 | 20:20 | 21:05 | 21:50 | 22:34 | |||
F - kursuje w dni powszednie, 6 - kursuje w soboty, 7 - kursuje w święta Rozkład sobotni i świąteczny - w dni powszednie odjazdy z niektórych przystanków do 7 min. później. Rozkład jazdy ważny od 15.10.2006 |