GK1
|
Galeria Kazimierz
TRASA:
GALERIA KAZIMIERZ - Podgórska, Krakowska, Stradom, Św. Idziego, Straszewskiego, Podwale, Basztowa, Lubicz,
Rakowicka, Lubomirskiego, Al. Powstania Warszawskiego, Kotlarska, Podgórska - GALERIA KAZIMIERZ
|
---|
|
- GALERIA KAZIMIERZ
- Plac Wolnica
- Wawel
- Filharmonia
- Teatr Bagatela
- Basztowa LOT
- Dworzec Główny
- Rondo Mogilskie
- Rondo Grzegórzeckie
- GALERIA KAZIMIERZ
|
Dni powsz. | Soboty | Święta |
10 | - | 10 | 00 45 | 10 | - |
11 | - | 11 | 15 | 11 | - |
12 | - | 12 | 00 45 | 12 | 00 45 |
13 | 30 | 13 | 30 | 13 | 30 |
14 | 15 | 14 | 15 | 14 | 15 |
15 | 00 45 | 15 | 00 45 | 15 | 00 45 |
16 | 30 | 16 | 30 | 16 | 30 |
17 | 15 | 17 | 15 | 17 | 15 |
18 | 00 45 | 18 | 00 45 | 18 | 00 45 |
19 | 15 | 19 | 15 | 19 | 15 |
20 | 00 45 | 20 | 00 45 | 20 | 00 |
21 | 30 | 21 | 30 | 21 | - |
22 | 15 | 22 | 15 | 22 | - |
Rozkład jazdy ważny od 15.10.2006
Autobus bezpłatny dla klientów Galerii Kazimierz
|
|
|