BP TOUR
|
Krasnystaw, ul. Poniatowskiego 15A
TRASA:
KRASNYSTAW - Łopiennik, Fajsławice, Piaski, Bystrzejowice, Krępiec - LUBLIN
|
---|
|
Dni powszednie | Soboty | Niedziele i święta |
7 | 25 40 | 7 | 25 40 | 7 | - |
8 | 13 | 8 | 13 | 8 | - |
9 | - | 9 | - | 9 | - |
10 | 35 50 | 10 | 35 50 | 10 | 35 50 |
11 | 10 38 | 11 | 10 38 | 11 | 10 38 |
12 | - | 12 | - | 12 | - |
13 | 35 47 | 13 | 35 47 | 13 | 35 47 |
14 | 15 | 14 | 15 | 14 | 15 |
15 | - | 15 | - | 15 | - |
16 | 12 45 | 16 | 12 45 | 16 | 12 45 |
17 | 10 28 | 17 | 10 28 | 17 | 10 28 |
18 | 15 45x | 18 | 15 45x | 18 | 15 |
19 | 05x 15x 45x | 19 | 05x 15x 45x | 19 | 05x 15x 45x |
Nie kursuje 25 XII, 1 I i w Niedzielę Wielkanocną
x - nie kursuje w Wigilię
|
|
|