BP TOUR
|
Łopiennik
TRASA:
KRASNYSTAW - Łopiennik, Fajsławice, Piaski, Bystrzejowice, Krępiec - LUBLIN
|
---|
|
Dni powszednie | Soboty | Niedziele i święta |
7 | 38 53 | 7 | 38 53 | 7 | - |
8 | 26 | 8 | 26 | 8 | - |
9 | - | 9 | - | 9 | - |
10 | 48 | 10 | 48 | 10 | 48 |
11 | 03 23 51 | 11 | 03 23 51 | 11 | 03 23 51 |
12 | - | 12 | - | 12 | - |
13 | 48 | 13 | 48 | 13 | 48 |
14 | 00 28 | 14 | 00 28 | 14 | 00 28 |
15 | - | 15 | - | 15 | - |
16 | 25 58 | 16 | 25 58 | 16 | 25 58 |
17 | 23 41 | 17 | 23 41 | 17 | 23 41 |
18 | 28 58x | 18 | 28 58x | 18 | 28 |
19 | 18x 28x 58x | 19 | 18x 28x 58x | 19 | 18x 28x 58x |
Nie kursuje 25 XII, 1 I i w Niedzielę Wielkanocną
x - nie kursuje w Wigilię
|
|
|