BP TOUR
|
Lublin, ul. Ruska 7
TRASA:
LUBLIN - Krępiec, Bystrzejowice, Piaski, Fajsławice, Łopiennik - KRASNYSTAW
|
---|
|
Dni powszednie | Soboty | Niedziele i święta |
5 | 45 | 5 | 45 | 5 | - |
6 | 10 25 | 6 | 10 25 | 6 | - |
7 | - | 7 | - | 7 | - |
8 | 45 | 8 | 45 | 8 | 45 |
9 | 10 40 | 9 | 10 40 | 9 | 10 40 |
10 | 15 | 10 | 15 | 10 | 15 |
11 | - | 11 | - | 11 | - |
12 | 15 38 55 | 12 | 15 38 55 | 12 | 15 38 55 |
13 | - | 13 | - | 13 | - |
14 | 30 43 55 | 14 | 30 43 55 | 14 | 30 43 55 |
15 | 30 39 | 15 | 30 39 | 15 | 30 39 |
16 | - | 16 | - | 16 | - |
17 | 40x | 17 | 40x | 17 | - |
18 | 05x 15x 40x | 18 | 05x 15x 40x | 18 | 05x 15x 40x |
Nie kursuje 25 XII, 1 I i w Niedzielę Wielkanocną
x - nie kursuje w Wigilię
|
|
|