BP TOUR
|
Krasnystaw, ul. Okrzei
TRASA:
LUBLIN - Krępiec, Bystrzejowice, Piaski, Fajsławice, Łopiennik - KRASNYSTAW
|
---|
|
Dni powszednie | Soboty | Niedziele i święta |
6 | 41 | 6 | 41 | 6 | - |
7 | 06 21 | 7 | 06 21 | 7 | - |
8 | - | 8 | - | 8 | - |
9 | 41 | 9 | 41 | 9 | 41 |
10 | 06 36 | 10 | 06 36 | 10 | 06 36 |
11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 |
12 | - | 12 | - | 12 | - |
13 | 11 34 51 | 13 | 11 34 51 | 13 | 11 34 51 |
14 | - | 14 | - | 14 | - |
15 | 26 39 51 | 15 | 26 39 51 | 15 | 26 39 51 |
16 | 26 35 | 16 | 26 35 | 16 | 26 35 |
17 | - | 17 | - | 17 | - |
18 | 36x | 18 | 36x | 18 | 36x |
19 | 01x 11x 36x | 19 | 01x 11x 36x | 19 | 01x 11x 36x |
Nie kursuje 25 XII, 1 I i w Niedzielę Wielkanocną
x - nie kursuje w Wigilię
|
|
|