BP TOUR
|
Lublin, ul. Ruska (Skarpa)
TRASA:
LUBLIN - Puławy, Zwoleń, Radom, Szydłowiec, Skarżysko-Kamienna, Kielce - KRAKÓW
|
---|
|
Codziennie |
6 | 52x |
7 | 52 |
8 | 42x |
9 | - |
10 | 42 |
11 | - |
12 | 17z |
13 | - |
14 | 22g |
15 | 52g |
Nie kursuje 25 XII, 1 I i w Wielką Niedzielę
g - nie kursuje w Wigilię
x - nie kursuje we wtorki, środy i czwartki
z - nie kursuje w poniedziałki, wtorki i środy
|
|
|