BP TOUR
Radom, ul. Prażmowskiego
TRASA:
LUBLIN - Puławy, Zwoleń, Radom, Przysucha, Opoczno, Tomaszów Mazowiecki - ŁÓD¬
Codziennie
9
10
10
-
11
-
12
00x
Nie kursuje 25 XII, 1 I i w Wielk± Niedzielę
x
- nie kursuje we wtorki i ¶rody