BP TOUR
Radom, ul. Prażmowskiego
TRASA:
ŁÓD¬ - Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przysucha, Radom, Zwoleń, Puławy - LUBLIN
Codziennie
17
15
18
-
19
55x
Nie kursuje 25 XII, 1 I i w Wielk± Niedzielę
x
- nie kursuje we wtorki i ¶rody