BP TOUR
Puławy, ul. Lubelska
TRASA:
ŁÓD¬ - Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przysucha, Radom, Zwoleń, Puławy - LUBLIN
Codziennie
18
17
19
-
20
57x
Nie kursuje 25 XII, 1 I i w Wielk± Niedzielę
x
- nie kursuje we wtorki i ¶rody