EXPRESSBUS
|
Lublin, ul. Ruska
TRASA:
LUBLIN - Goraj, Frampol, Biłgoraj, Tarnogród, Adamówka, Sieniawa, Wiązownica, Szówsko, Jarosław, Radymno, Orły - PRZEMYŚL
|
---|
|
Codziennie |
6 | 10 |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | 40n |
Nie kursuje 25 XII, 1 I i w Wielką Niedzielę
n - nie kursuje 24 XII, 31 XII i w Wielką Sobotę
|
|
|