EXPRESSBUS
|
Lublin, ul. Ruska
TRASA:
LUBLIN - Garbów, Kurów, Puławy, Góra Puławska, Zwoleń, Radom, Opoczno, Sulejów, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Wieluń, Pieczyska, Kępno, Syców, Oleśnica - WROCŁAW
|
---|
|
Codziennie |
6 | 21x |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | 28* |
x - nie kursuje 24-25 XII, 1 I, w Wielką Sobotę i Niedzielę Wielkanocną
* - nie kursuje 24 XII, 31 XII i w Wielką Sobotę
|
|
|