EXPRESSBUS
|
Wrocław, ul. Dawida
TRASA:
WROCŁAW - Oleśnica, Syców, Kępno, Pieczyska, Wieluń, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Sulejów, Opoczno, Radom, Zwoleń, Góra Puławska, Puławy, Kurów, Garbów - LUBLIN
|
---|
|
Codziennie |
8 | 50y |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | 01z |
y - nie kursuje 25 XII, 1 I i w Niedzielę Wielkanocną
z - nie kursuje 24-25 XII, 31 XII, w Wielką Sobotę i Niedzielę Wielkanocną
|
|
|